h

O Nas

teresa-erazmus-green-home

Teresa Erazmus

mgr inż. arch. kraj. Teresa Erazmus

Studia inżynierskie i magisterskie w zakresie architektury krajobrazu ukończyłam na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Praktykę zawodową zdobyłam dzięki współpracy ze znanym hiszpańskim architektem krajobrazu, Alfredo Manjon Gomez, działającym na terenie lubelszczyzny. Właśnie od niego nauczyłam się jak stworzyć autentyczny ogród, wyglądający jakby w danym miejscu istniał od zawsze.

Kształtowanie otoczenia człowieka to niełatwa, ale pasjonująca sztuka, którą zgłębiam już od wielu lat. Rośliny są wyjątkowym i idealnym do tego materiałem – zmieniają się z dnia na dzień i to w nich uwielbiam. W każdym moim projekcie szczególną uwagę zwracam właśnie na ich dobór, gdyż uważam to za klucz do sukcesu ogrodu, a przede wszystkim dlatego, iż rośliny to moja największa pasja. Zawsze dbam o to, aby ogród był dekoracyjny przez cały rok. Szczególne miejsce w moim sercu zajmuje aranżowanie balkonów i tarasów, które stanowią żywe przedłużenie mieszkania, czy domu.

ZAKRES DZIAŁAŃ

Chętnie pomogę Ci w realizacji twojego wymarzonego ogrodu.

Każde powierzone mi zadanie traktuję jako wyzwanie, a do projektowania zawsze podchodzę z wielkim zaangażowaniem.

Ogrody Przydomowe

Zajmuję się projektowaniem ogrodów przydomowych od podstaw, jak również modernizacją już istniejących. Pomogę też zaplanować pojedynczą rabatę lub problematyczny fragment ogrodu. Zawsze staram się stworzyć coś oryginalnego i niebanalnego. Zwracam uwagę na urozmaicenie doboru roślin. Dbam o to, aby ogród był atrakcyjny o każdej porze roku.

ogrody-przydomowe
Balkony i tarasy

Aranżowanie balkonów i tarasów to tworzenie przestrzeni bardzo bliskiej codziennemu życiu człowieka. Zawsze staram się w jak największym stopniu uwzględnić marzenia i wyobrażenia inwestora na temat przyszłego zielonego azylu. Stworzenie pięknego miejsca, zapewniającego odpowiedni poziom komfortu i intymności daje obu stronom wiele satysfakcji oraz zadowolenia.

Przestrzeń publiczna

W swojej profesji projektuję zarówno obiekty związane typowo z architekturą krajobrazu, jak również nawiązujące do urbanistyki. Zajmuję się projektowaniem przestrzeni publicznych, takich jak parki, zieleńce, place zabaw i wybiegi dla psów. Tworzę również koncepcje zagospodarowania parkingów i osiedli.

Mała architektura

Jako architekt krajobrazu zajmuję się także projektowaniem elementów architektury ogrodowej, takich jak altany, pergole, czy wiaty garażowe. Artystyczne podejście w połączeniu z technicznym wykształceniem pozwala mi również tworzyć projekty mebli ogrodowych oraz obiektów użytkowych wykorzystywanych w miejskich terenach zieleni (ławki, kosze na śmieci).

Pani architekt potrafi słuchać klientów, jest otwarta i kreatywna. Mamy nadzieję, że uda nam się zrealizować wszystko, co tak precyzyjnie ujęła w projekcie naszego ogrodu.
Magda M.
Projekt ogrodu zgodny z naszą pierwotną wizją. Pani Teresa doradziła nam sama większość roślin oraz świetnie wkomponowała przydomowy ogródek warzywny tak, aby pasował do całości. Gorąco polecam.
Maciej G.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu. Ujęło nas bardzo pokazanie projektu ogrodu w formie 3D, które naprawdę jest bliskie rzeczywistości. Można sobie wyobrazić jak będzie wyglądał nasz wymarzony ogród. Bardzo polecamy projekty pani Teresy Erazmus!
Łukasz W.
Bardzo profesjonalnie wykonana aranżacja balkonu, w klimacie reggae. W pełni spełniająca oczekiwania inwestorki i dopasowana do jej potrzeb i możliwości finansowych. Gdyby nie wyprowadzka, pewnie balkon ewoluowałby co roku, czego na pewno dopilnowałaby z dużym pietyzmem pani Teresa.
Magdalena O.

 

Napisz do Nas

Aranżacja ogrodów to nasza pasja!

Największą satysfakcję sprawia mi spełnianie marzeń klientów o ich własnym zielonym azylu. Chętnie dowiem się jak wyobrażasz sobie swój ogród. Razem na pewno stworzymy coś pięknego.


Call Now Button